לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777

13 ימים/ 12 לילות. ריו – פאראטי – אורו פרטו – בלו הוריזנטה- רסיפה- אולינדה- סלבדור


יום 1: ריו דה ז'נרו

הגעה לריו דה ז'נרו. העברה למלון עם מדריך החברה. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי להתאקלם בברזיל. לינה בריו.


יום 2: ריו דה ז'נרו – פטרופוליס- ריו דה ז'נרו

נתחיל את הטיול בנסיעה של כ-60 ק"מ מריו דה ז'נרו עד שנגיע לעיר פטרופוליס, עיירה קולוניאלית קטנה עם רחובות מרוצפים חלוקי אבן וכרכרות סוסים. נבקר במוזיאון האימפריאלי בעל הסגנון הניאו-קלאסי, שבו שמורים רהיטים וחפצים מביתו של דון פדרו השני הקיסר האחרון של ברזיל, וכתרו המלכותי העשוי מזהב והמשובץ ביהלומים ופנינים. לאחר מכן נבקר בקתדראלה הגותית אשר בתוכה נמצאים הקברים של דון פדרו השני, דוואנייה כריסטינה והנסיכה איזבל. לינה בריו.

יום 3: ריו דה ז'נרו- פאראטי

ניסע מריו לפאראטי. לאחר התאקלמות קצרה במלון נצא לטייל ברחובות מרכז העיר שבהם מבנים ארכיאולוגיים שמורים היטב ויפיפיים. במהלך הטיול הרגלי נעצור בכמה חנויות וגלריות לאומנות. כאשר ניכנס לכנסיות ולמוזיאונים נרגיש כאילו חזרנו אחורה בזמן. נטעם מאכלים מקומיים ונהנה מהקסם וההיסטוריה האופפים אותנו. לינה בפאראטי.

יום 4: ריו דה ז'נרו- פאראטי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשיט של כ-5 שעות במפרשית במפרץ פאראטי שבו מעל ל- 65 איים טרופיים. במהלך השיט נוכל ליהנות מעשרות החופים, שלכל אחד מהם משהו ייחודי וכולם מכוסים בצמחייה שופעת וצבעונית במהלך כל השנה. המים במפרץ תמיד בטמפרטורה מתאימה לשחייה, לצלילה ולשנורקלים. חזרה למלון. לינה בפאראטי.

יום 5: פאראטי – ריו דה ז'נרו- אורו פרטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה המקומי ונעלה על טיסה קצרה לבלו הוריזנטה. העברה לאורו פרטו, יצירת המופת של הארכיטקטורה הקולוניאלית מתקופת הבארוק בברזיל. אורו פרטו הוכרזה על ידי אונסק"ו כמצבה תרבותית של האנושות. הגעה למלון והתארגנות. לינה באורו פרטו.

יום 6: אורו פרטו

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר אורו פרטו. נבקר באטרקציות המרכזיות הכוללות את כנסיית הקדוש פרנסיס עסיסי- יצירת מופת של הארכיטקטורה הדתית הברזילאית, הבנויה מעצים מקומיים ייחודיים. בכנסייה פסלי דמויות דתיות כמו ליידי פילאר העשויות מאבן סבון. הכנסייה מציינת את נקודת השיא של עידן הזהב הארכיטקטוני הברזילאי בשל יצירות האומנות המצוירות בזהב. לאחר מכם נמשיך למוזיאון חקר המינרלים, בניין האופרה ומוזיאון אומנות הנאום. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי למנוחה במלון. לינה באורו פרטו.

יום 7: אורו פרטו – בלו הוריזנטה – רסיפה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה המקומי ונעלה על טיסה קצרה לרסיפה. הגעה לרסיפה שכינויה "ונציה של ברזיל". העברה למלון. שאר היום יינתן זמן חופשי על מנת לנוח במלון. לינה ברסיפה.

יום 8: רסיפה (אולינדה)

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בחוף בואה ויאגם שבו שוניות יפייפות ובניינים מקסימים. נעצור בבית התרבות שהיה בעבר בית הכלא המקומי. נמשיך לאולינדה, עיירה קולוניאלית שמורה היטב שנוסדה ב- 1535. אולינדה הוכרזה עיר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 1982. נסייר בעיר אולינדה ולאחר מכן נחזור למלון.

יום 9: רסיפה (אולינדה)

לאחר ארוחת הבוקר נהנה מיום שלם של מנוחה במלון. ישנה אפשרות לקחת סיור לחופים המרגיעים בנמל גאלינאס. לינה ברסיפה.

יום 10: רסיפה (אולינדה) – אל סלבדור

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה המקומי ונעלה על טיסה קצרה לאל סלבדור. סלבדור הייתה עיר הבירה של ברזיל בזמן התקופה הקולוניאלית. העיר מפורסמת בשל 365 הכנסיות שבה, האוצרות ההיסטוריים והדתיים וחופיה המקסימים. הגעה לסלבדור והעברה למלון. שאר היום חופשי למנוחה. לינה באל סלבדור.

יום 11: אל סלבדור

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור היסטורי שבו נראה את העיר העילית והתחתית ואת שרידי הרחובות המרוצפים חלוקי אבן ומבני העיר העשויים מטיח. לינה באל סלבדור.

יום 12: אל סלבדור – ריו דה ז'נרו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה המקומי ונעלה על טיסה קצרה לריו דה ז'נרו. הגעה לריו והעברה למלון. היום נכיר יותר את ההיסטוריה והתרבות של ריו על ידי ביקור באטרקציות המרכזיות הנמצאות בדרום העיר. בין השאר נוכל למצוא את הסמלים העשירים והחשובים ביותר של האומנות הברזילאית הקולוניאלית. לינה בריו.

יום 13: ריו דה ז'נרו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה המקומי ונעלה על טיסה בין-לאומית.

סוף שירותי החברה.

החבילה כוללת:
העברות כפי שמצוין לעיל.
12 לילות במלונות הנבחרים על בסיס לינה וארוחת בוקר.
סיור חצאי ימים: פטרופוליס, סיור בעיר רסיפה ואולינדה, סיור בשכונה ההיסטורית של סלבדור, סיור בשכונה ההיסטורית של ריו.
סיור ימים מלאים: שיט מפרשית בפאראטי, אורו פרטו.

החבילה אינה כוללת:
כרטיסי טיסה.
מיסי נמל.
משקאות.
חיובי אקסטרה במלונות.

סוף מסלול טיול בברזיל – מסלול טיול 13 יום לברזיל

צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

Has no content to show!

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431