לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777

11 ימים / 10 לילות: לימה, פאראקס, נסקה, ארקיפה, קוסקו ופונו.


הקסם באוויר. מקווי נסקה המסתוריים דרך העיר הלבנה של ארקיפה ועד לקוסקו- מרכז העולם- על מנת לגלות את העמק הקדוש היפיפה ואת מימיו השלווים והעמוקים של אגם טיטיקאקה. מסלול זה ישאיר אותנו נדהמים.

מידע חשוב:

יציאות לטיול: יום-יומיות.
מינימום נוסעים: אחד.
עונות יציאה: כל השנה.
שירות: סיורים משותפים.


מסלול הטיול:

יום 1: לימה:

הגעה לשדה התעופה בלימה, איסוף מהשדה והעברה למלון.

אחר הצהריים נסייר ברחובותיה העיקריים של לימה, בכיכרות ובשדרותיה המרכזיות. נעבור בפארק ה"אהבה" בשכונת מירפלורס שממנו יש תצפית נהדרת על האוקיינוס הפסיפי. לאחר מכן נמשיך לעבר הואקה פוקיאה, מרכז התרבות של לימה ולסן איסידרו, מרכז הכספים של העיר ונבקר במקדש עתיק מתקופת הפרה-אינקה. נטייל בכיכר לס ארמס שם נוכל לראות את ארמון הממשל והארמון המלכותי. נבקר בקתדראלה ונצעד עד לסן פרנסיסקו, מנזר מהמאה ה- 17, המפורסם בשל הקטקומבות שלו בהן קבורים כ- 70,000 אנשים. לינה בלימה.

יום 2: לימה/ פאראקס (כולל: ארוחת בוקר):

בשעות הבוקר נצא מבית המלון בלימה לעבר תחנת האוטובוס וניסע לפאראקס. הגעה לפאראקס, העברה למלון. ניסע לשדה התעופה המקומי שבו נטוס במטוס קטן ונצפה בקווי נסקה המפורסמים. בין הציורים נראה חרקים, חיות כגון הקוף, העכביש והקונדור, אנשים ועוד. מקור הציורים אינו ידוע. יש המאמינים שזה היה לוח השנה האסטרולוגי לפני שנים רבות. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי לנוח, לטייל באזור או ליהנות ממתקני המלון. לינה בפאראקס.

יום 3: פאראקס/ לימה (כולל: ארוחת בוקר):

בשעות הבוקר המוקדמות ניסע לנמל המקומי, נעלה על סירה ונתחיל בסיורנו באיסלס בשסטס. בדרכנו נתפעל מהקנדלאברו- ציור מפוסל על גבעת חול בדרך למישורי נסקה. באיים נוכל לצפות בפינגווינים, זאבי ים ומגוון זנים של ציפורים מהגרות המקננות באזור. כשנסיים את השיט ניסע מתחנת האוטובוס המקומית ללימה. הגעה ללימה, העברה למלון. לינה בלימה.

יום 4: לימה/ ארקיפה (כולל: ארוחת בוקר):

בבוקר נטוס משדה התעופה המקומי לארקיפה. העברה משדה התעופה למלון. בוקר חופשי למנוחה במלון. אחר הצהריים נסייר ב"עיר הלבנה", נבקר בכיכר לאס ארמס, בקתדראלה המקומית, בכנסיית קומפנייה דה חזוס, יאנהוארה, שכונת סן לאזארו, לה קברדה דה צ'ילינה ואזור המגורים של סלבה אלגרה. לאחר מכן נגיע ל"תכשיט האמיתי", מנזר סנטה קטלינה שהיה סגור מעל ל-400 שנים, שלו רחובות רחבים, כיכרות וגנים שמזכירים לנו את השכונות העתיקות של סביליה וגרנדה. לינה באריקפה.

יום 5: ארקיפה/ קוסקו (כולל: ארוחת בוקר):

נטוס משדה התעופה המקומי באריקפה לקוסקו. העברה למלון. שאר הבוקר יינתן זמן חופשי למנוחה במלון.

אחר הצהריים נסייר בעיר קוסקו. נתחיל בכיכר סן כריסטובל שממנה נהנה מתצפית פנוראמית על כל העיר. משם נמשיך לשוק של סן פדרו שבו נתרשם מהטעמים המקומיים ונכיר מקרוב את המוצרים המקומיים. נבקר במקדש קוריקאנצ'ה המרהיב, שקירותיו היו פעם מכוסות לגמרי בזהב, ובכנסיית סנטו דומינגו. מסן בלסט, שכונת האומנים, נצעד לעבר רחוב האטון רומיוק שבו נמצא ארמון אינקה רוקה, שהיום נקרא הארמון ארזוביספל. נסיים את המסלול בקתדראלה שנמצאת בכיכר לאס ארמס. לינה בקוסקו.

יום 6: קוסקו/ העמק הקדוש/ קוסקו (כולל: ארוחת בוקר):

בבוקר נצא מהעיר ונבקר בסאשאיואמאן, עיר עתיקה שנותרו בה חצאי מבנים מרשימים, המוקפת בנוף ירוק יפיפה. לאחר מכן נמשיך לקנקו, המרשים בשל המזבח לקורבנות הנמצא בתוך מבני האבן. לבסוף נגיע לפוקה פוקרה ולטאמבומאצ'אי, אנדרטה בעלת ארכיטקטורה מרשימה הנחשבת לאחת מעמודי התווך של התרבות האנדינית.

אחר הצהריים ההרפתקה האקסקלוסיבית שלנו תיקח אותו לעמק הדרומי הציורי והפחות מתוייר של קוסקו. בקיספיקאנצי'ס נמצא הקומפלקס הארכיאולוגי המרשים של טיפון, שהיה פעם מרכז חשוב שבו סגדו למים שזרמו בתעלות, במרפסות ובמעיין המקומי. לאחר מכן נבקר בכניסה המקסימה מהמאה ה- 16 של הוארו שבה נראה את ציורי הקיר עוצרי הנשימה של האומן טדאו אסקלנטה. לפני שנחזור לקוסקו, נעשה עצירה קצרה לביקור במוזיאון האבנים הקדושות. לינה בקוסקו.

יום 7: העמק הקדוש (כולל: ארוחת בוקר וצהריים):

העמק הקדוש של האינקה מחכה לנו. בדרכנו נעצור באוונאקאנצ'ה, כפר קטן שבו נכיר את טכניקות התפירה של הבדים המקומיים ונוכל להאכיל לאמות ואלפקות. נמשיך לעבר השוק של פיסק, שם נקבל זמן חופשי לסייר בשוק, לטעום מאכלים טיפוסיים כמו אמפנדס העשויים בתנורי עץ ולקנות עבודות יד של אומנים מקומיים. נאכל ארוחת צהריים במסעדה טיפוסית באזור.

אחר הצהריים ניסע לעבר אולאנטאטאמבו, כפר ציורי מתקופת האינקה ונבקר במקדש הנושא את אותו שם, ששימש כמצודה בתקופת האינקה בשל הנוף העוצר נשימה הנשקף ממנו על כל העמק. לינה בעמק הקדוש.

יום 8: העמק הקדוש/מאצ'ו פיצ'ו/קוסקו (כולל: ארוחת בוקר וצהריים):

נצא ברכבת מהעמק הקדוש על מנת להכיר את אחד משבעת פלאי תבל. נגיע לתחנת הרכבת המקומית של אגואס קליינטס ונעלה על הסעה שתיקח אותנו במעלה ההר לעבר המאצ'ו פיצ'ו ונהנה מהנוף המרהיב על נהר אורובמבה. נבקר בעיר האבודה של האינקה המאצ'ו פיצ'ו, בעלת הטרסות, המדרגות, המקדשים והחיות המקומיות, וכמובן האנרגיות המיוחדות של המקום המיוחד הזה. לאחר סיור מודרך, יינתן זמן חופשי לסייר עצמאית במקום ולאכול ארוחת צהריים במסעדת האתר. אחר הצהריים נחזור ברכבת לקוסקו. העברה למלון. לינה בקוסקו.

יום 9: קוסקו/פונו (כולל: ארוחת בוקר וצהריים):

נצא באוטובוס תיירותי לעבר פונו. בדרך נעצור בכמה נקודות תצפית יפות. העצירה הראשונה תהיה בכנסיה המקומית של אנדהואילילס. נמשיך לראצ'י, מקדש האל וויראקוצ'ה, שלו קירות גבוהים ונוף יפיפה. לאחר מכן נעצור לארוחת צהריים וליהנות מהנוף המקומי של לה ראייה הנמצאת בגבול הטבעי בין קוסקו לפונו. לפני שנגיע ליעדנו הסופי, נבקר

במוזיאון של פוקרה, שם נוכל לקנות יצירות אומנות מקומיות בצורת שוורים. נגיע לפונו בשעות אחר הצהריים המאוחרות. העברה למלון. לינה בפונו.

יום 10: פונו (כולל: ארוחת בוקר):

היום נבקר באגם טיטיקאקה. נתחיל בביקור באורוס, האיים המלאכותיים, הבנויים מצמח הטוטורה. קשה להאמין, אך המקומיים הידידותיים הללו חיים, מקבלים חינוך ומתפרנסים באיים הצפים.

אחר הצהריים נבקר בבית הקברות של הצ'יפים משבט ההאטון קולה מתקופת הפרה-אינקה הנמצא לחופי אגם אומאיו בסילוסטאני. בסיור נהדר זה נוכל לראות את המגדלים של צ'ולפאס המתנשאים לגובה של שישה מטרים. לינה בפונו.

יום 11: פונו/ לימה (כולל: ארוחת בוקר):

העברה לשדה התעופה המקומי וטיסה ללימה.


סוף שירותי החברה.


צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

Has no content to show!

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431