לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777

טיול לארגנטינה / טיולים לארגנטינה  - מפלי האיגואסו

עיירת האיגואסו שוכנת בקרבה לגבול הברזילאי והיא משמשת נקודת יציאה לסיורים המודרכים באזור. הפארק הלאומי של איגואסו נמצא כ- 18 ק"מ מהעיירה. בפארק נמצאים מפלי האיגואסו המרהיבים והמרשימים ביופים. המפלים סמוכים למשולש גבול ארגנטינה, ברזיל ופרגוואי. מדובר ב- 275 מפלים שגובהם 70 מטרים ואורכם 2.7 ק"מ. נהר האיגואסו, המגיע מדרום ברזיל, מתחבר בנקודה זו עם נהר הפאראנה. בגבול המפלים עם ברזיל נוכל למצוא את "גרון השטן" שם נפילת המים יוצרת קשתות במיני גדלים. בפארק הלאומי המקיף את המפלים ישנם מעל ל- 2,000 מינים של צמחיה טרופית, עצים ענקיים, פרחים צבעוניים, סחלבים,פרפרים, תוכים, דובי נמלים, קופים, חתולים, מעל ל- 400 סוגים שונים של ציפורים ועוד חיות אחרות. בשנת 1984 ארגון אונסק"ו הכריז על האיגואסו כעל אתר מורשת עולמית.
יתרוננו הגדול כחברה שמתמחה בנוסע העצמאי היא לשנות את המסלולים לפי צרכי הלקוח, מסלולים גמישים, בתאריכים גמישים, מספר משתתפים גמיש ממטייל בודד ומעלה.
הטיול שמוצא כאן הוא טיול אחד שנבחר אקראית מבין מבחר עצום של טיולינו ליעדים אלה, אנו עוזרים לכל לקוח לשנות את המסלול לפי צרכיו ועוזרים לו ב תכנון טיול לדרום אמריקה בכלל ובכל יעד בפרט, במקביל למסלולים סגורים אנו מציעים חבילות טיול לכל עיר ויעד בדרום אמריקה ונשמח לעזור גם לכם. לקבלת פרטים נוספים למסלול זה או לבקשת הצעה רלבנטית לכם, אנא צרו עימנו קשר
 

מסלול קלאסי טיול לארגנטינה / איגואיסו: 3 ימים 2 לילות

סיורים מודרכים:  לכל הסיורים מומלץ לקחת נעליים נוחות להליכה, בגדים נוחים וספריי נגד יתושים.טיול לארגנטינה : יום 1  מפלי איגואסו- צד ברזילאיIguazu Falls- Brazilian side הגעה לשדה התעופה, העברה והצטרפות לטיול: הסיור במפלים מצידם הברזילאי משלב הליכה של קילומטר ועצירה לתצפית פנוראמית שבה נוכל להתרשם מהמפלים המרהיבים בעולם. מכיוון שהמפלים נמצאים בצד הארגנטינאי הנוף מהצד הברזילאי מרשים ביותר. בתצפית הפנוראמית נוכל לראות כיצד כל 275 המפלים משתלבים זה בזה ונופלים יחדיו לאגם בצד הארגנטינאי ואת צידו של לוע השטן. בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו נמצא מסעדת גריל מקומית מקסימה. זוהי הזדמנות נהדרת לטעום מהאוכל המקומי ומהבשר המפורסם של האזור, ומקינוחים טיפוסיים נהדרים. בזמן הארוחה נהנה ממופע פולקלור בסגנון לטיני.
משך הסיור: חצי יום.
טיול לארגנטינה : יום 2- מפלי איגואסו- צד ארגנטינאי Iguazu Waterfalls- Argentinean side הסיור מתחיל בחלקו העליון של המפל בנקודת תצפית פנוראמית ממנה נוכל לראות את המפלים בצורה הטובה ביותר. מנקודה זו נראה גם את נהר האיגואסו ואת שילוב האיים הסבוכים שבנהר. השביל המגיע עד לחלקם התחתון של המפלים מאפשר למטייל היכרות קרובה עם המפלים עד שיוכל להרגיש את המים הניתזים מהמפל. מערכת השבילים באתר מובילה את המטיילים בתוך צמחייה טרופית ומאפשרת לצפות בחיות הנמצאות במקום. המפל המרשים ביותר נקרא "גרון השטן" והוא בצורת פרסה באורך 700 מטר. למעוניינים ולאוהבי הריגושים ניתן לקחת שייט בסירה מהירה באגם שמגיעה למפלי גרון השטן ( לא לשכוח להביא בגדים להחלפה). מפלי האיגואסו, המפורסמים בשל היופי והאנרגיה המרגשים את המטיילים בכל הגילאים, משתלבים בנוף הטרופי שמסביבם.
חשוב: יש לקחת בחשבון שההליכה בשבילים כוללת ירידה ועלייה במדרגות תלולות. אסור להחמיץ!!! משך הסיור: יום שלם.
טיול לארגנטינה : יום  3 הסעה חזרה לשדה התעופה. לקבלת פרטים נוספים למסלול זה או לבקשת הצעה רלבנטית לכם, אנא צרו עימנו קשר
 
arg-iguasu1
טיול לארגנטינה - מפלי איגואסו
--------------------------------------------------

טיולים נוספים אותם תוכלו להזמין דרך חברתנו ביעד זה:
מכרות וונדה Wanda's Mines
במרחק של 45 ק"מ מעיירת האיגואסו נמצאת עיירת וונדה ו"פוארטו ליברטד" (נמל החופש). בעיירה מכרות של אבנים יקרות המיוצאות למדינות בכל העולם. בין האבנים נוכל למצוא: אמטיסט, אגאתה, טופז ועוד. בדרך למכרות נוכל להתפעל ממטעי המאטה והתה המהווים את הבסיס הכלכלי של פרובינציה זו. משך הסיור: חצי יום.
ההרפתקה הגדולהThe Great Adventure
הסיור ב"הרפתקה הגדולה" נערך בפארק הלאומי של האיגואסו. נתחיל בסיור ברכב של 8 ק"מ בדרך יאקארטיה עד שנגיע לנמל מקוקו. לאחר מכן נעלה על סירה ונשוט לאורך 6 ק"מ בנהר באיגואסו במהירות של 2 קמ"ש. נגיע עד לקניון "לוע השטן" ונתקרב למפלים. המעוניינים יוכלו לרדת לאי סאן מרטין, הנמצא ממול למפלים. חשוב: יש לקחת בחשבון כי הסיור כולל עלייה במדרגות רבות. משך הסיור: בין שעה לשעתיים.
מופע פולקלור בצד הברזילאי של המפלים -Folklore Show at the Brazilian side of the Waterfalls
בצד הברזילאי של מפלי האיגואסו נמצא מסעדת גריל מקומית מקסימה. זוהי הזדמנות נהדרת לטעום מהאוכל המקומי ומהבשר המפורסם של האזור, ומקינוחים טיפוסיים נהדרים. בזמן הארוחה נהנה ממופע פולקלור בסגנון לטיני. משך הסיור: ערב שלם.
לקבלת פרטים נוספים למסלול זה או לבקשת הצעה רלבנטית לכם, אנא צרו עימנו קשר
נושאים : טיול לארגנטינה, טיולים לארגנטינה, מפלי האיגואסו
טיולים משלימים  : טיול לפרו טיול לברזיל
 

צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

Has no content to show!

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431