לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777
 טיול ל גואטמלה 10 ימים 9 לילות בעקבות תרבות המאיה

טיול לגואטמלה כולל את  אנטיגואה, צ'צ'יקסטנאנגו, פנאחאצ'ל, סנטיאגו אטיטלאן, פוארטו באריוס, ליבינגסטון, ריו דולסה, פלורס, טיקל, פטן וקופאן (הונדורס). ביקור  במקדשים "היגואר הגדול" ו"לוס מסקרונס" ובעולם האבוד. ביקור הפסל הגבוה ביותר מעולם המאיה המתנשא לגובה של 10.6 מטרים ופסלים נוספים מתקופת המאיה הקלאסית.

.
טיול לגואטמלה יום 1: ישראל/ גואטמלה:
אנטיגואה, איסוף מהשדה והעברה למלון. לינה באנטיגואה.

טיול לגואטמלה יום 2: אנטיגואה דה גואטמלה / טיקל/ פטן:
ארוחת הבוקר ולאחריה טיסה  לפלורס שבמחוז פטן. ביקור בפארק הלאומי של טיקל או "מקום הקולות", שנבנה עוד בתקופת המאיה הקלאסית. בהמשך ביקור  במקדשים "היגואר הגדול" ו"לוס מסקרונס" ובעולם האבוד. לאחר ארוחת צהריים (כלולה בטיול) נמשיך לפטן. ושם נלון.

יום 3: פוארטו באריוס/ ליבינגסטון/ ריו דולסה/ פלורס:
ארוחת הבוקר ולאחריה בשיט לעבר האזור המאוכלס של ליבינגסטון עם מוזיקת הרגאיי ולחם הקוקוס. נשוט במעלה הנהר ובהמשך  לאורך התעלות עד שנגיע לריו דולסה (הנהר המתוק) . נטייל בליבינגסטון ונעשה סיור פנוראמי בטירת סאן פליפה דה לרה, זוהי מצודה שנבנתה במאה ה-17 על ידי הספרדים על מנת לחמוק מביזת המצרכים שלהם שאוכסנו על גדות האגם. לאחר מכן נמשיך לעבר העיר פלורס. לינה בפלורס.

טיול לגואטמלה יום 4: פלורס/ קיריגואה/ קופאן:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר האתר הארכיאולוגי של קיריגואה בגואטמלה השוכן על שפת נהר מונטגואה. בדרך נעבור במטעי הבננות של מוראלס. הפארק מוקף בפסלים העשויים מאבן חול שביניהם נוכל למצוא את הפסל הגבוה ביותר מעולם המאיה המתנשא לגובה של 10.6 מטרים ופסלים נוספים מתקופת המאיה הקלאסית. נמשיך לעבר לאחר ביקורת דרכונים ובדיקה של מחלקת ההגירה, נמשיך לעבר הגבול הנמצא בפלורידו ואז נגיע לקופאן שבהונדורס שם תרבות המאיה השאירה טביעת אצבע בולטת. אזור קופאן נחשב לאחד החשובים של עולם המאיה. הוא נשאר כעדות בולטת, למרות הזמן הרב שחלף, לתרבות המתקדמת ביותר בעולם העתיק. לינה בקופאן.

יום 5: קופאן/ אנטיגואה:
לאחר ארוחת הבוקר נבקר באתר הארכיאולוגי של הנחשב לאחד החשובים מעולם המאיה. הפארק מוקף בפסלים העשויים מאבן חול שביניהם נוכל למצוא את הפסל הגבוה ביותר מעולם המאיה המתנשא לגובה של 10.6 מטרים ופסלים נוספים מתקופת המאיה הקלאסית. נוכל לראות את הכיכר המרכזית, מהמדרגות בעלות הגליפים מתקופת המאיה ומהכיכר המרכזית. לאחר מכן נמשיך לעבר אנטיגואה דה גוטמלה, גאוות אמריקה. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי למנוחה במלון או לטיול עצמאי ברחובות הקסומים והרומנטיים של העיר, המשלבת אריסטוקרטיה עם מסורת. לינה באנטיגואה. יום 6: אנטיגואה: לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור של יום שלם באנטיגואה, פנינת ארכיטקטורה שמסביבה שלושה הרי געש. נבקר בסאן אנטוניו דה אגואס קליינטס. לינה באנטיגואה.

יום 7: אנטיגואה/ צ'צ'יקסטנאנגו/ פנאחאצ'ל:

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר צ'צ'יקסטנאנגו, נבקר בכנסיית סנטו טומאס ולאחר מכן נמשיך לאחד השווקים האינדיאנים המפורסמים ביותר בעולם. יינתן זמן חופשי לעשות קניות בשוק. אחר הצהריים ניסע לפנאחאצ'ל, השוכנת על שפת אגם אטיטלאן. לינה בפנאחאצ'ל.

יום 8: פנאחאצ'ל/ סנטיאגו אטיטלאן/ אנטיגואה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט בסירה באגם אטיטלאן שם נוכל לראות את הכפרים המקסימים המקיפים את האגם. לאחר מכן נמשיך לאנטיגואה. לינה באנטיגואה.

יום 9: אנטיגואה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לפארק הלאומי של הר הגעש פאקאיה, שם נוכל להתרשם מהר הגעש הפעיל ביותר במרכז גואטמלה. הר געש זה נחשב לגדול והחשוב ביותר במרכז אמריקה. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נחזור לאנטיגואה. לינה באנטיגואה.

יום 10: אנטיגואה/ ישראל:
לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, נצא לעבר שדה התעופה הבינלאומי.  

המחיר כולל:
 • 9 לילות במלונות המצוינים לעיל או מלונות בקטגוריה זהה, כולל ארוחת בוקר אמריקאית.
 • כל הכניסות לאתרים ולמוזיאונים המצוינים לעיל.
 • העברות קבוצתיות ברכב ממוזג.
 • עזרה עם הציוד. מזוודה אחת לכל אדם.
 • ארוחות כפי שמצוין לעיל.
 • סיורים קבוצתיים עם מדריך דובר אנגלית וספרדית, מאושר ע"י משרד התיירות.
 • מיסי מלון.
המחיר אינו כולל:
 • חיובי אקסטרה במלונות.
 • מיסי נמל בינלאומיים.
 • שירותים וארוחות שאינם מצוינים בתוכנית.
 • כרטיס טיסה גואטמלה פלורס (מחיר מצוין בנפרד).
 • טיפים.
 • ביטוחים.
  סוף שירותי החברה.

נושא בדף זה טיול לגואטמלה

צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

Has no content to show!

צור קשר

 • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
 • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431