לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777

טיול לצילה – טיולים לצ'ילה


פוארטו נאטאלס היא הנקודה הדרומית ביותר בנתיב המעבורות לארוך הפיורדים הצ'יליאנים, ובסיס היציאה לטיולים בפארקה נאסיונאל טורס דל פיינה.
הפארק הלאומי של שמורת טורס דל פיינה הוא יעד הטיילים הפופולארי ביותר בצ'ילה. עמודי הגרניט המתנשאים כמעט אנכית מעל ערבת פטגוניה,
הנהרות הזורמים, פסגות ההרים המושלגים, הקרחונים, היערות המרשימים ואגמי הטורקיז שבשמורה, משתלבים יחד ויוצרים גן-עדן למבקרים בו.
הפארק הוכר כשמורה מוגנת על ידי אונסק"ו.


סיורים מודרכים:

*טיול בצ'ילה טורס דל פיינה ומערות האבן Torres del Paine and caves

נצא לכיוון מערת מילודון. האנדרטה הטבעית של מערת מילודון מורכבת משלוש מערות אבן צבורות הנקראות סישה דל דיאבלו או כיסא השטן. המערה הגדולה ביותר ברצף זה מכילה בתוכה העתק מדויק של חיה שנכחדה הנקראת מילודון, חיה ענקית זו הייתה צמחונית והיא כנראה נעלמה במהלך העידן הפלייסטוקני. לאחר מכן נבקר בפארק הלאומי של טורס דל פיינה. האטרקציה המרכזית במקום היא לגונת אמרגה, קרנות פיינה, סלטו גרנדה ואגם גריי. בסוף הסיור נחזור לעיירת אל קלפטה הארגנטינאית.
משך הסיור: יום שלם. שעת יציאה 08:00.
המלצות: להביא מצלמה, בגד-ים, בגדים חמים ונעליים נוחות.

chile6-poerto-natales-tores-del-piente1

*טיול לצ'ילה : שיט בנהר סראנו Navigation in Serrano river

בסיור זה ננווט בסירת זודיאק לאורך נהר סראנו, שבו נוכל לצפות בקרחוני "בלמסדה" ו"סראנו" עד שנגיע לשמורת הטבע של טורס דל פיינה.
נצא בבוקר מהמלון בפוארטו נאטאלס וניסע לעבר המזח שבו ניקח שייט לעבר הקרחונים, לאורך הפיורדים הצ'יליאנים. במהלך השיט נוכל להתפעל מההרים היפים שבסביבה,
החוות הפטגוניות והחיות המקומיות. לאחר מכן נעבור לסירות הזודיאק על מנת לשוט דרך נהר הסראנו.
בשיט מקסים נהנה מהנוף הנהדר של שדות הקרח הדרומיים ומהיערות הפטגוניים המקומיים. נסיים את הטיול בשמורת טורס דל-פיינה,
שם נקבל זמן חופשי להסתובב וליהנות מהמקום. לאחר מכן נחזור לפוארטו נאטאלס.
משך הסיור: יום שלם.

טיול לצ'ילה : טרקים בעמק פרנסס -Trekking in Frances Valley

סיור זה מתחיל בנסיעה לנמל ועלייה על סירת קטמרן כדי לחצות את אגם פאואה בעל מימי הטורקיז. מסביבנו נראה את הנוף הפנוראמי ואת קצוות הטורס דל פיינה המתנשאים לגובה של 2,600 מטרים מעל לפני הים.
נתחיל בהליכה של כשעתיים וחצי עד שנגיע למחנה איטליאנו, נקודת הכניסה לעמק פרנסס. מכאן הדרך תהיה תלולה יותר שכן כחלק מכניסתנו לפארק נעבור דרך סלעים רבים.
משך קטע זה הוא כשעה וחצי שבסופו נגיע לנקודת התצפית המרהיבה על העמק. מנקודה זו נוכל להתרשם מקירות ומפסגות גרניט, היוצרות אמפיתיאטרון טבעי.
במהלך הליכה יש נקודת תצפית על "פיינה גרנדה" המתנשא לגובה של 3,050 מטרים מעל לפני הים, שהוא גם ההר הגבוה ביותר ובעל הקרחונים הנתלים הרבים ביותר בכל הפארק הלאומי של טורס דל פיינה.
הקרחון פרנסס הוא המפורסם ביותר בכל הפארק בשל היותו מחזה מרהיב כאשר ניתקים ממנו גושי קרח ונופלים ברעש עצום לחלק הפנימי של העמק. נחזור באותה בדרך עד שנגיע לסירת הקטמרן שאיתה נחצה בשנית את אגם פאואה.

חשוב: ההליכה הרגלית היא של כ- 8 שעות בעלת קושי בינוני-קשה, לא מתאים לילדים קטנים.

משך הסיור: יום שלם.

שייט באגם האפור – Navigation Grey Lake

בסיור זה נפליג לאורך "האגם האפור" כשמסביבנו צפות חתיכות קרח בצורות ובצבעים מגוונים בשל צורת ההיפרדות שלהם מהקרחון האפור.
הספינה הממונעת תיקח אותנו לעבר הקיר הקדמי של פלא טבע זה הנמצא בקצה הדרומי של גוש הקרח הענק הזה. כשנגיע לנקודה זו נהנה מהנוף המרשים ומקרח בן אלפי השנים הנמצא מסביבנו. חוויה מהנה ביותר.

chile7-poerto-natales-tores-del-piente2נושאים : טיול בצילה , טיולים מאורגנים בצ'ילה , נהר סראדו , מערות האבן בצ'ילה , טרקים בעמק פרנסס


צור קשר

יתכן ותתעניין גם ב:

Has no content to show!

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431