לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777

פוארטו ואראס היא עיירת נמל שהקומה במאה ה-19 על גדות אגם יאנקיווה, למרגלות הר הגעש אוסורנו. בעיירה זו העולם הישן התערבב עם חיוניות צעירה והפך את המקום ליעד אטרקטיבי למטיילים בכל הגילאים. העיירה היא גם שער הכניסה לפארק הלאומי פרס רוסאלס. פארק לאומי זה הוא הפארק הראשון שנוסד בצ'ילה בשנת 1926 והוא משתרע על פני 2.5 מיליון דונם.
פוארטו מונט ממוקמת לאורך מיצר סנו דה רלונקאבי. היא משמשת בסיס להפלגות לאיים צ'ילואה ולאייסן. בעיר נמצאים השווקים המקסימים אנחלמו ופואבליטו דה מליפויי. כ- 40 ק"מ מפוארטו מונט נמצא הפארק הלאומי אלרסה אנדינו שבו פסגות אנדיות ואגמי קרחונים.

סיורים מודרכים:

* מברילוצ'ה ועד פוארטו מונט ופוארטו ואראס From Bariloche to Puerto Mont and Puerto Varas

נצא בבוקר באוטובוס מברילוצ'ה לעבר פוארטו פאנואלו הגובל באגם נאוול וואפי.לאורך המסלול נוכל ליהנות מהארכיטקטורה השוויצרית המאפיינת את כל המבנים שבאזור. לכל הבתים המקסימים יש גינות פרחים יפיפיות הצובעות את המקום. בפוארטו פאנואלו נעלה על סירת קטמרן עליה נשוט כשעה לאורך אגם נאוול וואפי עד שנגיע לפוארטו בלסט. במהלך השיט נהנה מגדולתו של הנוף, מהיערות הירוקים המקיפים אותנו ומהציפורים המתקרבות עד לסירה. בפוארטו בלסט נעלה על אוטובוס שיסיע אותנו לאורך נהר פריאס עד לפוארטו אלגרה הממוקמת כ-3 ק"מ מהנמל. בפוארטו אלגרה נעלה על סירה נוספת שבה נשוט לאורך האגם השקט והפסטורלי בצבע ירוק עמוק, עד שנגיע לפוארטו פריאס. בסיור זה נהנה מגבעת טרונדור המתנשאת לגובה של 3491 מטרים. אחרי הפלגה קצרה נגיע למזח קטן בפורטו פריאס, המוקף צמחייה יפיפייה.
בשעות הצהריים, לאחר שנעבור את ביקורת ההגירה והמכס הארגנטינאים בפוארטו פריאס, נמשיך באוטובוס לפאויה. מסביבנו נראה צמחייה עבותה של רכס ההרים האנדים וגבעת טרונדור עם תשעת הקרחונים הנמצאים בפסגתה. ניכנס לפארק הלאומי פרס רוסאלס שם נמצאת פאויה. לאחר שנעבור את ביקורת המכס וההגירה הצ'יליאנים בפאויה, נעצור להפסקת צהריים. אחר הצהריים נפליג באגם כל הקדושים לכיוון פטרווה. אם מזג האוויר יאפשר לנו, נוכל ליהנות מתצפיות חדשות על הרי הגעש אוסורנו ופונטיאגודו, יחד עם גבעת טרונדור ומהמצוקים הירוקים המתנשאים אל-על ממי הקרחונים הכחולים-ירוקים של האגם.
לפנות ערב נמשיך לכיוון פוארטו מונט ופוארטו ואראס. בדרך נבקר בסלטוס פטרווה, שבה צורות גחמנית של סלע וולקני, הנשטפות בטיפות מים ירוקות. סיורנו ימשיך על גבול אגם יאנקיווה, הנוף העוצר נשימה של הר הגעש אוסורנו ישאיר את המטיילים פעורי פה.
בעיירות פוארטו מונט ופוארטו ואראס ייערך פיזור למלונות השונים.
משך הסיור: יום שלם. שעת יציאה: 08:30.
חשוב: הסיור עלול להשתנות עקב תנאי מזג האוויר בחורף.

chile8-poerto-mont-poerto-varas1


* פטרווה והר הגעש אוסורנו Petrohue and Vulcan Osorno

נצא מפוארטו ואראס לאורך אגם יאנקיווה, נעבור באנסנדה ונגיע לפארק הלאומי פרס רוסאלס. בפארק נבקר במפלי פטרווה שנוצרו על ידי סלעים וולקניים מנהר פטרווה. המים בצבע אזמרגד-ירוק של אגמי יערות אלו מרתק את תשומת ליבם של המבקרים.
הסיור ממשיך בהליכה בתוך יערות עצי הקויווה ומיני עצים מקומיים אחרים, לעבר הר הגעש אוסורנו. נעצור בגובה 1,000 מטר מעל לגובה פני הים, כדי לצפות במכתש לה בורבוחה. מנקודת תצפית זו נוכל לראות את כל העמק המשתרע תחתנו, את נהר פטרווה ואת הר הגעש קאלבוקו ברכס ההרים האנדים.
הסיור ממשיך עם עלייתנו למרכז הסקי, הנמצא בגובה של כ- 1.200 מעל לגובה פני הים. בדרך נוכל לראות תצורות לבה של התפרצויות געשיות קודמות. בתחנה האחרונה בסיורנו נקבל מבט פנוראמי מהחלק העליון של הר הגעש אוסורנו. לאחר מכן נחזור חזרה למלון בפורטו ואראס.
משך הסיור: יום שלם.

* סיור בעיר פוארטו מונט City Tour in Puerto Mont

נתחיל את סיורנו בבוקר בכיכר דה ארמס והקתדרלה של פוארטו מונט. לאחר מכן נגיע לפסגת מליפויי, אחת מגבעות העיר שממנה ישנה תצפית פנוראמית על הנמל, על אי טנגלו, ועל המפרץ הקטן של רלונקאבי. משם נמשיך לחופי האיים פואלקו וצ'ילואה שבהם נוכל לראות את תעשיית הדייג והסירות המקומיות. האי צ'ילואה מורכב מרכס גבעות ירוקות והוא מוקף באיים קטנים. לאחר מכן נבקר בשוק עבודות היד המקומי אנחלמו, שבו מוכרים מגוון פירות ים, ושבו הטיילים יכולים לטעום מאכלים צ'יליאנים מסורתיים כגון "קוראנטו" ו"פאייה מרינה". נסיים את הסיור בנמל התעופה המקומי.
משך הסיור: חצי יום.

chile9-poerto-mont-poerto-varas2


צור קשר

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431