לאטין אמריקה טראוול:
077-5505431
054-9754777
לכבוד דוד קילשטיין לטין אמריקה

הנדון: מכתב תודה – ‏יום ראשון 23 אוקטובר 2011

דוד היקר,

  1. בחודש אוגוסט 2011 פנינו אלייך על מנת שתארגן עבורנו טיול "ירח דבש" במקסיקו, מדינה שלא היינו בה לפני כן ורצינו להכיר לעומק. למרות החששות והדאגות, משום שמעולם לא נסענו קודם לכן במתכונת מאורגנת, ולא ידענו למה לצפות, אין ספק כי זו הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשינו. .
  2. לאחר מיילים, שיחות טלפוניות ופגישה אישית, ידעת לתפור עבורנו את הטיול המתאים ביותר – שבוע טיול להכרת התרבות, המסורת, הנופים והאנשים בדרום ומרכז מקסיקו – ועוד שבוע למטרת מנוחה באזור החופים הקאריבי.למרות שהתחלנו בתכנון הטיול זמן קצר מאוד לפני קיומו עדיין הצלחת להעמיד לרשותנו מדריכים מעולים, מלונות מצוינים וטיול נהדר. .
  3. אין מילים בפינו להודות לך על הטיול הנפלא שארגנת עבורנו, ולחברת הנסיעות המקסיקנית שביצעה אותו בפועל בצורה הטובה ביותר שיש. .
  4. נהנינו לראות כיצד הכל "דפק כמו שעון", המדריכים היו אדיבים ומצויינים, אספו אותנו משדה"ת והמלונות תמיד בזמן ועם חיוך, לימדו אותנו על פניה הרבות של מקסיקו ועזרו מעל ומעבר גם כאשר הסתובבנו לבד במתן עצות והמלצות. כמו כן, המלונות אליהם הגענו תמיד ידעו להיות ערוכים עם מיני מתנות והפתעות מאחר והיינו בירח דבש. בנוסף, שירותי ההסעה היו מצוינים – נהגים אדיבים וזהירים שראו כיצד הם שומרים עלינו מכל משמר. .
  5. כמו כן, חובה לציין את העזרה הרבה שקיבלנו עת בוששו המזוודות שלנו מלהגיע – דבר שאנחנו בטוחים שלא היינו יכולים לפתור ללא עזרת המשרד והמדריכים שממש נחלצו ועשו הכל כדי שנקבל אותן כמה שיותר מהר. קצרה היריעה מכדי להכיל את תודתנו על הארגון והביצוע, ואנחנו בטוחים כי נתראה בשנה הבאה בעזרת השם – בארגנטינה!.תודה מכל הלב או Gracias!שני ואבי ממאן (וינשטיין)


צור קשר

צור קשר

  • חדווה 6 הרצליה | ת.ד 5171 הרצליה | מיקוד 46151
  • 077-5505431 / 054-9754777


חברת "ספארי אינאפריקה" חברה בין לאומית המתמחה בארגון ותכנון טיולים למטייל העצמאי.
החברה מתמחה ועוסקת בתכנון וארגון מסלולים למטייל העצמאי באפריקה לרבות הסדרת כל הנוגע לטיסות, מלונות, הדרכה ועוד  למטייל העצמאי הבודד, לזוג, משפחה ו/או לקבוצות עצמאיות קטנות אשר רוצות להתארגן בעצמן ולחסוך הוצאות הטיול וכל הכרוך בארגון הביקור באפריקה.

אנו  חברה משפחתית בעלת ניסיון רב שנצבר עם השנים בתכנון מסלולים לאפריקה בארצות המובילות את התיירים בארץ ובעולם: דרום אפריקה, קניה, זנזיבר, טנזניה ועוד.
אנו מעמידים לרשותכם ידע וקשרים עם ספקים ומדריכים בכל אפריקה, דבר המהווה ביטחון וחיסכון משמעותי עבור כל אחד ואחד מהמטיילים.

למה דווקא טיולי ספאריאינאפריקה ?

אנו חברה מתמחה בארגון טיולים ומסלולים לנוסע העצמאי באפריקה, אנו מתחייבים ליחס חם ולסבלנות לאורך כל הדרך הידע, הניסיון, הקשרים והיחס שלנו הם שיעצימו את עומק החוויה הצפויה לך באפריקה.
ניסיון: אנו אנשי מקצוע בכל הקשור בטיולים בעולם לנוסע העצמאי ניסיון של קרוב ל-10 שנים,
טיילנו ביבשת ומכירים את היעדים ואת הצרכים המיוחדים של לקוחותינו בכל שלב בטיול.
ידע, קשרים וחיסכון:בשל קשרים ישירים עם ספקים בכל אפריקה דרומה, מרכזה ומזרחה.
נחסכת מלקוחותינו לפחות עמלה אחת אשר מתבטאת במאות דולרים לכל אדם ולכל יעד.
אנו חולקים עמכם ידע רב בכל הקשור להרכבת מסלולים המותאמים לתקציבכם, היכולת הגופנית, לכל מזג אוויר ברחבי דרום אמריקה ומרכזה.
גמישות:אנו מאפשרים לכל לקוח לפתח מסלול כראות עיניו ואנו מכוונים אותו לכך שיוכל להרגיש הזדהות עם המסלול והטיול אליו הוא מתחבר
יחס אישי:סבלנות, יחס חם וטיפול אישי הכול במטרה להפוך את החלום שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

אנו מלווים צעד אחר צעד את לקוחותינו עם ניסיוננו העשיר שהצטבר
ניסיון המתבטא הן בעבודה היום-יומית מול הלקוחות והן  והעבודה השוטפת
קשרים שרקמנו ויצרנו במהלך שנים עם חברות, ספקים  ומדריכים מקומיים בדרום ומרכז אמריקה
מה אתה הנוסע מרוויח מכך
הנאה שבטיול תפור נכון לך, לתקציבך ולקצב שלך.
בביטחון המטייל ,  ומקצועיות המתבאטת בכל צעד ושעל בטיול לאפריקה.
אתה נהנה מחיסכון של מאות דולרים לכל לקוח ולקוח כבר ברגע ההזמנה כתוצא מהקשרים עם הספקים והניסיון שבתפירת טיולים מאורגנים לנוסע העצמאי.

באפשרותנו לספק מוצר המתאים לכל כיס, טיול התואם לכם, תקציבכם, יכולתכם הגופנית וסוג הטיול לו אתם מצפים. החל מרמת הלינה המסלול ועניין הפרטי שלכם בכל הקשור לאפריקה.

נשמח לתרום מניסיוננו וקשרינו ולהרכיב עבורכם וביחד עמכם טיולים מיוחדים 
ולהבטיח שחווית הטיול תישאר בליבו של כל מטייל לכל חייו.

אצלנו אין מינימום אנשים, כל אחד יכול לבנות איתנו מסלול ואנחנו גמישים עם תאריכי יציאה וחזרה.
ביחד נתכנן את המסלול המותאם לכם – לכל גיל, לכל יכולת, לכל מזג אוויר, ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה  בתקציב התואם לכם.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום 077-5505431